Płyty i rury węglowe

Płyty i rury z włókna węglowego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo płyty i rury z włókna węglowego.

Sprzedawane przez nas płyty z włókna węglowego wykonane są z tkanin węglowych i żywic epoksydowych. Płyty na etapie produkcji są wygrzewane w piecu co zwiększa ich wytrzymałość na zginanie, sztywność i odporność termiczną.

Sprzedawane przez nas płyty występują w różnych wariantach:

– 100% karbon

– płyta z włókna węglowego z lekką przekładką która zmniejsza wagę płyty (przekładka piankowa lub plaster miodu/honeycomb)

– płyta z tkanin węglowych jedynie na wierzchnich warstwach płyty, pozostałe warstwy wewnątrz kompozytu są wykonane z tkanin szklanych

– płyty z wiórów węglowych

Docinamy płyty na wymiar

Rury i tuleje węglowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną. Nawet pięciokrotnie wyższą od stali. Rury i tuleje karbonowe znajdują zastosowanie w przemyśle, gdzie znaczenie ma bardzo wysoka wytrzymałość zmęczeniowa i termiczna. Rury i tuleje z włókna węglowego mogą pracować pod bardzo dużym obciążeniem w szerokim zakresie temperatur, zachowując przy tym stabilność wymiarową.

Płyty, rury i tuleje karbonowe

rury z włókna węglowego, rury karbonowe, rury carbonowe, rury kewlarowe, karbon polska, płyty z włókna węglowego, płyta z włókien węglowych, płyty karbonowe, płyty z karbonu, producent płyt z włókna węglowego, producent płyt z carbonu, panele z carbonu, panele z włókna węglowego, płyty kevlarowe, płyty z aramidu, płyty carbonowe, płyty z kompozytu, płyty z carbonu, płyta carbonowa, płyta karbonowa, tuleja węglowa, tuleje karbonowe, tuleja carbonowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.